🚀 Wzmocnij swoje kompetencje i otwórz drzwi do nowych możliwości kariery.

Zadbaj, wspólnie z ISSA Polska, o swój rozmów zawodowy!

 

Celem "ISSA Polska - Stowarzyszenie do spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych" jest krzewienie wiedzy na temat bezpieczeństwa systemów informacyjnych oraz promowanie zasad i praktyk, które zapewniają poufność, integralność, niezaprzeczalność i dostępność zasobów informacyjnych, a także promowanie i rozwój swoich członków poprzez podnoszenie ich umiejętności zawodowych związanych z ochroną systemów informacyjnych, a w szczególności poprzez:

  • dostarczanie wiedzy związanej z tematyką szeroko pojętego bezpieczeństwa systemów informacyjnych
  • edukację i promowanie standardów dotyczących bezpieczeństwa systemów informacyjnych
  • opiniowanie wydarzeń i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów informacyjnych
  • propagowanie potrzeby bezpieczeństwa systemów informacyjnych.

 

👉 Dbając o rozwój Członków i wspierając ich w podnoszeniu umiejętności związanych z ochroną systemów informacyjnych, planujemy wdrażać kolejne atrakcyjne oferty rabatowe. Naszym celem jest zapewnienie dostępu do tańszych szkoleń, aby umożliwić naszym Członkom zdobywanie wiedzy w bardziej dostępny sposób i wspierać ich nawzajem w rozwoju zawodowym.

 

💥 Możesz mieć wpływ na kolejna propozycję oferty rabatowej dla Członków ISSA Polska.

Masz propozycje – wpisz je do ankiety: https://forms.gle/bekNWiyn4zmectKG9

 

 

📢  Obecnie realizowane jest szkolenie we współpracy z TUV NORD Polska w zakresie audytora wiodącego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg. ISO 27001. Więcej na stronie: https://issa.org.pl/projekty/szkolenia-oferty-rabatowe/iso-27001

 

📞 Masz pytania? 

Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.